top of page

המלצות

-יעל וילנר-

תרגלתי אצל לילך במשך כשנתיים וחצי והיא אפשרה לי לעבור תהליך מאוד משמעותי בתרגול.

בתור רקדנית לשעבר שרגילה לעבוד עם הגוף בצורה מאוד אינטנסיבית ועם הרבה נוקשות וביקורתיות, לילך עזרה לי לגלות את החשיבות של הנשימה, שמהווה עוגן לכל אורך התרגול, אפשרה לי להגביר את הרכות והחמלה כלפי עצמי והיכולות שלי, עזרה לי לחזק ולפתוח אזורים חלשים וסגורים בגוף ולהפסיק לפצות עליהם עם החלקים החזקים יותר, אפשרה לי לנוח תוך כדי המאמץ, ולזכור שמה שהכי חשוב הוא הנוכחות וההנאה מהתרגול ולא הביצוע וההצלחה של התנוחות.

אני ממליצה על לילך בחום! היא מלאת סקרנות, מקצועית ומושקעת מאוד בתלמידים - חוקרת את גופם ותרגולם ומאפשרת להם להתאים את התרגול בצורה המירבית ליכולותיהם ומאפשרת תוך כך התפתחות, התחזקות וצמיחה.

לילך רגישה ועדינה, תומכת בתרגול בצורה שמצד אחד מספקת הגנה ובטחון ומאפשרת התקדמות, ומצד שני לא דוחפת מעבר לגבול היכולת (דבר שיכול להוביל לכאבים ופציעות). היא קשובה לצורכי התלמידים, ועל כן מתאימה גם למתרגלים חדשים ולמתרגלים עם מגבלות פיזיות שונות. ממליצה בחום להגיע ולנסות!

-מיכל פישלר מונד-

 התירגולים הם שילוב מדויק בין מאמץ למנוחה, יש מרחב לכל מתרגל להיות בדיוק במקום שהוא זקוק לו באותו יום. לילך מקסימה, מקצועית וקשובה . ממליצה בחום לכל סוגי המתרגלים וגם לכאלו שלא התנסו בעבר בתרגול יוגה.

-סיגל טלמור-

אני רוצה להמליץ בחום על לילך לוי. כשהכרתי את לילך לראשונה הבנתי שעומדת מולי מורה אינטליגנטית ורגישה, מקצועית, מעמיקה ויסודית. יוגית בהווייתה. התרגול מומלץ מאוד לכל אלה המבקשים להתחיל לתרגל או לחילופין להעמיק את התרגול.

-יפעת סרטוב-

לילך מקצועית, קשובה. מנחה בחסד שיודעת להוציא מכול אחד ואחת את הטוב ביותר. מאמנת רגועה שמזמינה לתרגול מאתגר, משחרר ומלמד מחשבה אישית על אופי והתנהלות האדם. מאז שהתחלתי לתרגל עם לילך יוגה כול גופי השתנה, התארך והתחזק ונפשי נרגעה.

ממליצה בחום מכול הלב!

-עדנה מוריה-

לילך היא קסם של אדם עם אהבה גדולה ויכולת נתינה, פרגון וקבלה לכל אדם.

אני מאד נהנית מהגישה ההומנית, הרמה המקצועית הגבוהה והאיכותית, המסירות והרצינות שלה.

יש ללילך כישרון גדול לעבוד ברגישות ובהתאם ליכולת של כל מתרגל. 

השיעורים מאד מועילים ותורמים לפיתוח גמישות הגוף, להרגעה ולהתפוגגות מתחים.

יש ללילך יכולת טובה לעבודה בקבוצה כמו כן בעבודה אישית. באהבה מעדנה!

-נופר רוזיו לוי-

כבר מהתרגול הראשון, התאהבתי. בקורס יוגה למתחילים קיבלתי כלים שישארו איתי להמשך הדרך.

לילך מורה מופלאה, משקיעה, קשובה ומקצועית. מומלץ מאוד למי שלא תרגל מעולם ורוצה להתחיל. 

-מעיין מזור-

אני מתרגלת יוגה כבר כמה שנים ובחצי שנה האחרונה נפלה בחלקי הזכות לתרגל אצל לילך.

מוצאת את עצמי מצפה לימי התרגול, ולהתחיל את הבוקר בשיעור מתוכנן, מדוייק, מפרה ומחזק, העונה בדיוק לצרכיי. יש בלילך עומק ועדינות.

היא משרה אווירה נוחה להתפתחות אישית בתוך הקבוצה.

לילך מגוונת את התרגולים, מחדשת ועם זאת שומרת על המוכר.

הדבר הכי בולט הוא המסירות והאהבה לדבר, שמדביקה אותנו, המתרגלים.

-חיים שרף-

חיפשתי דרך לאזן את חיי היום יום האינטנסיביים שלי בבית ובעבודה באמצעות פעילות גופנית שתספק איזון פנימי, הקשבה וחיזוק הגוף. בבית סאדהנה ברמת השרון מצאתי פינה שלווה וקסומה בזכות לילך המאמנת. לילך מספקת השראה ודרך חיים לתלמידיה תוך לימוד הוליסטי המשלב נשימה, העמקת התנועה והאיזון הפנימי כמובן עם חיזוק הגוף. מאז שהתחלתי להתאמן, ההשפעה מורגשת ב-360 מעלות פנימי וחיצוני. לכל אחד מגיע הרגע של יוגה בחיים... בעזרת האימון עם לילך התוצאה נהדרת ומדברת בעד עצמה. תודה על הכול.

-אלי עירוני-

כשהתחלתי ללמוד אצל לילך היו כבר מאחורי כמה שנים טובות של תרגול יוגה, אבל תוך כמה חודשים התחלתי להרגיש שהתרגול בהדרכתה מביא אצלי לשינויים שכמותם לא חוויתי רק בתקופה הראשונה בה התחלתי לתרגל - כשהכל היה ראשוני וטרי וכל שיעור לימד דברים חדשים והביא תובנות חדשות.
השינויים שחשתי לא היו גדולים לכאורה אבל היו עמוקים ונגעו בכל דבר - החל מתשומת הלב לנשימה, להשתרשות בקרקע, לדיוקים ביציבה ובשהיה בתנוחות, לבנדהות ותמיכתן ביציבה, לדיוק התנועה בכניסה לתנוחה ובמעבר מתנוחה לתנוחה, להעמקה בהתבוננות הפנימית ואפילו בנכונות לנסות ולהעמיק גם במחשבה ובפילוסופיה שמעבר לתרגול הפיזי - תחום שתמיד היו לי ספקות לגבי יכולתי להיכנס אליו.


לילך היא אדם מקסים ומורה נפלאה. בשקט ובעדינות, במגע קל ובמלה מדויקת היא מכוונת את התנועה ומתקנת ומדייקת את היציבה במקומות שנדרש. הכל נעשה ביחס אישי ועם תשומת לב והקשבה לצרכיו ויכולותיו של המתרגל ופעמים רבות הלימוד האישי נמשך גם מעבר למסגרת הזמן הרשמית של השיעור, כשלילך תפנה את תשומת ליבו של המתרגל לאי דיוק או טעות שראוי לתקן, תבחן יחד איתו איך ומה כדאי לעשות ותנחה לדרך המתאימה ביותר למתרגל הספציפי לעשות זאת.
על המסירות, ההקשבה, הפתיחות, הרגישות, הנתינה בלי גבולות והיחס המאוד אישי - תודה גדולה!

-אוהד אינטרטור-

(אוהד פיזיותרפיסט מוסמך, מורה ומטפל בתחומי התנועה ומרכז קורסי המשך למורים ולמדריכים.)

לילך הייתה תלמידה שלי ושל ד"ר גיל זולברג בקורס השנתי יציבה, תנועה וטיפול מוטורי,

וכיום היא משתתפת אצלי בסדרת שיעורי המשך למדריכים.

מהיכרות שלי עם לילך, נוכחתי למישהי אכפתית, חוקרת, סקרנית, מישהי שאוהבת ומחוברת למה שהיא עושה ומלמדת.

לילך היא מורה שמחויבת להמשיך וללמוד ולהתפתח כל הזמן, מחויבות שבאה לידי ביטוי באופן ישיר ברמת ההדרכה והידע שלה. אני חושב שללילך יש רגישות מיוחדת כאדם, ואני בטוח שכל מי שיבחר לעבוד איתה יזכה בתהליך משמעותי ומקדם לחייו, בכל ההיבטים. אני ממליץ עליה בלב שלם.

-כרמל אדרי-

את לילך הכרתי לפני שנה בשיעור ניסיון אחרי תקופה לא פשוטה בצבא.

לא הייתי צריכה יותר משיעור אחד כדי לדעת שאצלה אני רוצה לתרגל, כבר מהשיעור הזה ידעתי שאני בידיים טובות ולב חם. דרך התרגולים עם לילך התאהבתי ביוגה, בנשימות, בהרפיה ובכל מה שקשור, בכל דרך אפשרית. הבנתי כמה היוגה נחוצה לי כמו אוויר לנשימה, כמה מרגיעה וכמה למדתי על עצמי דרכה, אפילו משיעור אחד בשבוע, שבהמשך הפך לשניים וגם שלושה, ולתרגול בבית.

תוך חצי שנה של תרגול אצל לילך כבר העברתי תרגולים של כיף לחברים ולמשפחה. בהחלט רואה את עצמי בעתיד מתמקצעת בעולם היוגה בזכות לילך. לא נותר לי אלא רק להודות ללילך על התקופה המדהימה ביחד, על כל הרגעים היפים, הסדנאות, המחשבה והאכפתיות לאורך השנה האחרונה.

ממליצה בחום להגיע לתרגל אצל לילך, מעבר למקצועיות היא מדהימה ואיכותית, ואני בטוחה שכל מי שתרגל אצלה יכול להסכים איתי!

-עפרה גלאור-

חיפשתי ומצאתי מקום נהדר, ללמוד ולתרגל יוגה.

המקום יפה ונעים, התרגול יסודי ומעמיק ועל כל זה אחראית לילך, המורה ליוגה המקסימה.

לילך בעלת ידע רב ורצון ללמד וללמוד,

התרגול יסודי ומעמיק והכול נעשה בנועם ובחן, עם הרבה אהבה.

-גליה בוגייסקי-

משתפת וממליצה על השיעורי יוגה עם לילך.

לילך מדהימה, רבת כשרונות.. לא רק מורה ליוגה. ללילך יש כישרון לגעת בנפש של האדם.

לטפל, לעזור ולרפא... שילוב מיוחד ונדיר של מקצועיות - ידע עצום בעולם היוגה ומנגד גמישות מחשבתית ורצון לעזור. תעשו לעצמכם מתנה: תלכו ליוגה! כמה אור נכנס ללב. גלים של שלווה ושל כוח...

-לילך לביא-

לילך מורה מדהימה, מורה לחיים.

מקצוענית, יצירתית, רואה כל תלמיד ותלמיד, נותנת פידבקים ומשרה אווירה רגועה ונעימה. הסטודיו מקסים, נותן הרגשה של בית ומקום בטוח. אני מתאמנת כבר מספר שנים אצל לילך. כרגע משתקמת, לאחר שבר ברגל. היוגה עשתה ועושה פלאים. שיפרה לי את טווחי התנועה וחיזקה לי את הרגל.

bottom of page